Seçilmişlərdə saxla
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (1)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (2)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (3)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (4)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (5)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (6)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (7)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (8)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (9)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (10)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (11)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (12)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (13)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (14)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (15)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (16)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (17)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (18)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (19)
3 otaqlı yeni tikili - Ağ şəhər q. - 132 m² (20)
660 000AZN
5 000 AZN/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 132 m², Ağ şəhər q.
3 otaqlı
Yeni tikili
132 m²
Sahə
5 / 6
Mərtəbə
Çıxarışİpoteka
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

📍 Ağ Şəhər, Mərkəzi Bulvar..
🏢 Fortis premium yaşayış kompleksi.
⭐ Nadir və eksklüziv layihə.

🏠 3 otaqlı mənzil.
📐 132 kv.m.
🧱 Təmirsiz (pod mayak).
📄 Çıxarış (kupça) mövcuddur
🏗 Layihə mənzil, dəyişiklik edilməyib.

🏢 6 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsi
🔄 Skvoznoy planlama — əsas küçəyə baxış
☀️ İşıqlı və havadar mənzil

🚗 Yerüstü və yeraltı parkinq
🍽 Binanın altında çoxsaylı restoran və kafelər

🏫 Landau məktəbi yaxınlıqda
🌳 Parklar, bulvar, mağazalar və xidmət obyektləri
📍 Ağ Şəhərin tam inkişaf etmiş infrastrukturu

✨ Ağ Şəhərdə nadir satışa çıxan, yüksək perspektivli və prestijli layihə
.
.
📍 Белый город, ул. Меркези Бульвар
🏢 Премиальный жилой комплекс Fortis
⭐ Редкий и эксклюзивный проект

🏠 3-комнатная квартира
📐 132 кв.м
🧱 Без ремонта (под маяк)
📄 С купчей
🏗 Родная планировка

🏢 5-й этаж 6-этажного здания
🔄 Сквозная квартира — вид на основную улицу
☀️ Светлая и хорошо проветриваемая

🚗 Наземный и подземный паркинг
🍽 Под зданием большое количество ресторанов и кафе

🏫 Школа Ландау в шаговой доступности
🌳 Бульвар, парки, магазины и сервисы рядом
📍 Развитая инфраструктура Белого города

✨ Редкий объект в Белом городе — престижный проект с высоким инвестиционным потенциалом...

Bakı, Mərkəzi Bulvar küç
Elmir Agayev
Vasitəçi (agent)
Diqqət!
Daşınmaz əmlaka baxış keçirmədən heç vaxt beh (avans) göndərməyin.